NOWOCZESNA SZKOŁA - NOWOCZESNA EDUKACJA

Zajęcia - cd 1

Poniżej zdjęcia oraz krótkie opisy zajeć obejmujących doskonalenie kompetencji kluczowych uczniów w zakresie technologii informacyjno - komunikacyjnych, języków obcych, nauk matematyczno-przyrodniczych, kreatywności, innowacyjności i pracy zespołowej.

Zajęcia dodatkowe - edukacja wczesnoszkolna

Tworzenie klasowej gazetki z komiksów wykonanych przez koleżanki i kolegów na podstawie książki pt. ,,Gang Słodziaków”. Uczniowie z uwagą słuchali odczytywanych dialogów przez koleżanki i kolegów.  Układali prace na planszach i przyklejali według własnych pomysłów. Współpraca na 6!

Wych.klasy 2c- Anna Tułnowska

Koło fotograficzne

zajęcia plastyczne z elementami arteterapii

zajęcia dodatkowe - wykorzystanie programów komputerowych w praktyce - kompetencje matematyczne

Zajęcia dodatkowe - edukacja wczesnoszkolna

W miesiącu styczniu uczniowie klasy trzeciej podczas zajęć kodowali i rozkodowywali wyrazy na macie. Uczniowie podczas pracy zespołowej w poszczególnych grupach mieli za zadanie zakodować wyrazy związane z bezpiecznymi feriami, numerami alarmowymi. Inna grupa miała rozkodować hasła zapisując na karce odgadnięte zdanie.

Wych.klasy 3a- Edyta Sikorska